„YIT Kausta“ statys naują „Agrokoncerno“ įmonių grupės pastatų kompleksą Kauno rajone

Naujiena įdėta: 2017-09-07

 
Iki 2018 metų rugpjūčio mėnesio Kauno rajono Babtų kaime iškils naujas modernus pastatų kompleksas. Naujose beveik 6 tūkst. kv. m ploto patalpose įsikurs „Agrokoncerno“ įmonių grupė, o jas pastatys darnios NT plėtros bendrovė „YIT Kausta“.
 
nuotrauka
Bendrovės „YIT Kausta“ vizualizacijaNaujosiose 3 aukštų 5,8 tūkst. kvadratinių metrų patalpose bus įkurtos administracinės patalpos, autotechnikos aptarnavimo centras ir plovykla. Darbuotojams bus įrengtos poilsio erdvės bei maitinimo patalpos.

Centrine pastatų komplekso detale taps skirtingas patalpas jungiantis jaukus žiemos sodas, kuris pasitiks visus norinčius patekti į statinio vidų.  Anot UAB „Agrokoncerno grupės“ generalinio direktoriaus Valdo Eimonto, siekiama darbuotojams sukurti erdvias, jaukias ir šiuolaikiškas darbo vietas.

„Naujų patalpų poreikį lėmė siekis sudaryti „Agrokoncerno“ grupės įmonių darbuotojams kuo geresnes darbo ir poilsio sąlygas. Įsikėlus į naują biurą visi vadovaujantys darbuotojai ir specialistai dirbs po vienu stogu. Tai paskatins ir pagerins darbuotojų tarpusavio bendravimą, stiprins kolektyvą. Tokiu būdu, tikimės, bus sudarytos palankesnės sąlygos siekti geresnių grupės įmonių veiklos bei ekonominio efektyvumo rezultatų“, – sako V. Eimontas.

Planuojama, kad iš viso naujajame pastatų komplekse kitąmet įsikurs apie 140 „Agrokoncerno“ grupės įmonių darbuotojų. „YIT Kausta“ vadovas Kęstutis Vanagas taip pat pažymi, kad itin didelis užsakovo dėmesys skirtas patalpų patogumui. „Šiuolaikinės įmonės supranta, kaip svarbu sukurti komfortišką, malonią aplinką darbuotojams, kurie darbe praleidžia nemažą dienos dalį, ir tam skiria vis didesnes investicijas. Turime pakankamai patirties statybų srityje ir išteklių, kad galėtume įgyvendinti geriausiai užsakovo poreikius atitinkantį projektą. Tad vertiname jo pasitikėjimą ir džiaugiamės galėdami imtis projekto, kuris neabejotinai prisidės ir prie regiono ekonominės plėtros”, – sako K. Vanagas.

Naujosios patalpos atitiks A energetinio efektyvumo klasę. Jas suprojektavo bendrovė „NIT projektai“. Pastatų komplekso projekto autorius architektas Audrius Ambrasas sako, kad didžiausias iššūkis projektuojant patalpas buvo suderinti skirtingų funkcijų erdvių poreikį ir kartu išlaikyti vientisumą bei patogų išplanavimą. 

„Tai statinys, kuriame į bendrą visumą bus sujungtos administracinės biuro darbo erdvės ir techninio pobūdžio patalpos. Siekėme, kad tai galima būtų padaryti organiškai ir visų pirma pagrindinį dėmesį skiriant darbuotojų patogumui. Išskirtiniu pastato akcentu taps žiemos sodas – centrinė rekreacinė ir kompleksą apjungianti erdvė. Tikiu, kad patalpose bus tikrai malonu dirbti ar apsilankyti“, – sako A. Ambrasas.

 
Šaltiniai - UAB NIT projektai, UAB YIT Kausta
 
Statybunaujienos.lt

Naujiena Atnaujinta: 2019-05-09